FluxZone [RP]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FluxZone free chat

In jos

FluxZone free chat  Empty FluxZone free chat

Mesaj  Admin Sam Apr 21, 2012 11:45 am

Pentru ca am vazut ca toti sariti repede cu AddReplay sa pareti mai intelepti,si sa mai adaugati un+1,iar altii ii criticati ca de ce au venit cu acel mesaj si faceti si voi+1,m-am gandit sa fac acest topic...
Multumim Balkanik.

Idei orientative de postare :

Se permit discutii libere intre playerii serverelor de GTA ale Linkmaniei dar si din afara acestora.
Postarea in aceasta sectiunea nu este contorizata , puteti spune tot ce aveti pe suflet in limita bunului simt si in cate posturi vreti.
Daca sesizati o animozitare* incercati sa nu luati parte la ea si sa evitati orice conflict.
Va rugam sa sesizati abaterile de compartament prin mesaj privat (PM) oricarui moderator de sectiune (GF + RP)



* ANIMOZITÁTE, animozit??i, s.f. Atitudine ostil? fa?? de cineva; neîn?elegere între dou? persoane. – Din fr. animosité, lat. animositas, -atis.

Reguli aditionale :

Se interzice double-posting-ul ( postarea dubla, post dupa post ).
Se interzic posturile ce contin, emoticoane, desene ANSII ( Emoticoane desenate prin caractere. Exemplu: oO , o.o , o_O , x_X , T_T), interjectii monosilabice si poze fara a fi urmate de cuvinte / fraze.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

https://flux-zone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum